דף הבית    מזמורי הכהנת    ☺ ניווט מהיר באתר ☺    מערכת האתר     אָבֵרָה מָנְגיסְטוֹ
גברים ונשים...עצה קטנה:-)
מאת : תקווה קסאי

"לא טוב היות האדם /האישה לבדו/ה", אנו נולדנו לעולם זה לא בכדי לחיות לבד אלא כזוג,אך כמה הזוג הזה שונה,נשים וגברים..
שני מינים כל כך שונים אך כל כך משלימים זה את זו, האומנם ??ביננו הנשים,הרי אנו יודעות שאצלנו טמון הכח ושלא בצדק אנו נוטות לטפח ולהעצים את הדבר הזה שנקרא אגו גברי,בכל דבר באשר הוא שזה אך ורק מעשה ידיו והצלחותיו שלו,וכל זה בשביל מה??בשביל שימשיך לשפוך להעצים ולהעשיר את גבריותו הנוטפת שאנו הנשים כל כך אוהבות ומעריצות,מניפולטיבי?......אולי.


מה לעשות עדיין אתם הגברים לא מוכנים להודות שאנו הכח שמניע את המכונה המשומנת הזאת שנקראת חיים!! אני מניחה שתסכמנה איתי כשאומר שאנחנו לא יכולות איתם ולא בלעדיהם,יכולה להתפתח בין המינים אהבה גדולה,משיכה עילאית,ותקשורת מעולה אך בכל מה שקשור בהבנה ופענוח אופן חשיבתו של הגבר עוד לא הצלחתי להבין...תקום זאת שתאמר שהיא פיענחה ואני אוריד בפניה את הכובע,תקום זאת שהיתה במערכת יחסים והצליחה להבין את "הראש" הזה שמונח על כתפיי הגבר,על השאלה מה גברים רוצים יש תשובות שונות ומשונות אך האם הם נכונות ...אני בספק.


ולמה מערכות אלו עדיין ממשיכות להצליח לשרוד?.....כי כמו כל מערכות יחסים אחרות אנו נוטות להתפשר על כל מה שאינו ניתן לגישור ,גם מצד הנשים ומעט מאוד מצד הגברים..חבל שזה עדיין לא שיוויוני אך זאת בהחלט הדרך להשיג מערכת תקינה בריאה ומוצלחת.
ישנו דבר אחד שעדיין כאישה לא הצלחתי לפענח....אנו הנשים כמה אוהבות לדבר ולרכל על כל מה שזז ומה שנראה או לא נראה לעין,ושלא נדבר על סקס כי הדפים שיש ברשותי לא יוכלו להכיל את כל מה שיש לי לומר על נושא מורכב זה,אם אנו הנשים יכולנו לעשות מזה קריירה אלוהים היה יודע לאן היינו מגיעות עם זה(הכוונה לרכילות ולא לסקס,כי מזה חלקנו הנשים עשו היסטוריה)...יש לנו נטייה לקוות לגבר שיבין אותנו,הגבר המעודן,המבין,הרגיש,הלבבי,החם,הנותן זה"שיקרא" את מחשבותייך......בלה בלה בלה..בולשיט!!!! ברוב המקרים מה קורה? אנו נוטות להימשך לגבר המסתורי,המסקרן,המחוספס ה-
bad boy ..אולי כי יש בזה משהו מאתגר?ואולי זאת פשוט מין התנצחות קטנה של כל אחת מאיתנו שנקלעת למערכת יחסים,טוב, בכל אופן עצה קטנה,לא תמיד זה מצליח,אז אולי כדי ללכת עם מה שברגעים ראשוניים לא נראה סוחף ומסתורי אך אמיתי מעניין וגלוי בהמשך,שווה לנסות,,אולי בסופה תצא לכם מערכת כנה ואמיתית.
bad boy ..אולי כי יש בזה משהו מאתגר?ואולי זאת פשוט מין התנצחות קטנה של כל אחת מאיתנו שנקלעת למערכת יחסים,טוב, בכל אופן עצה קטנה,לא תמיד זה מצליח,אז אולי כדי ללכת עם מה שברגעים ראשוניים לא נראה סוחף ומסתורי אך אמיתי מעניין וגלוי בהמשך,שווה לנסות,,אולי בסופה תצא לכם מערכת כנה ואמיתית.

אני אומרת זאת כי אני יודעת, כשאנו הנשים נכנסות למערכת יחסים או לפחות מרשות לעצמנו להיסחף לתוכה כמה קטנוניות אנו יכולות להיות עם עצמנו ולהסתכל על הפרטים הקטנים,,פגישות ראשונות זה ממש תרגיל של נאס"א,הכל תחת אבחון מקרוסקופי ,,,כל הפרפקציוניסטיות שבך מתפרצת כשמגיע העת,אם דבר על גופו לא נראה לך,מילה שבטעות יצאה מהקשרה,תנועת גוף לא נכונה,לבוש שלא נראה לך....אנו ישר פוסלות ואומרות next ,זה דבר שלדעתי צריך לשנות,נכון,דברים אלו יכבו את הנורה ואת ההתרגשות הפורצת אבל בנות...אנחנו חייבות לתת צ'אנס לבחור ובעיקר לנו הנשים לנסות ולמצוא נשמה תאומה(סתם בצחוק,זה קורה רק בסרטים)ואם לא אולי נגלה איש שיח,נעים הליכות,אחד שיכבד אותך בזכות מי שאת ואחד שפשוט יאהב.
next ,זה דבר שלדעתי צריך לשנות,נכון,דברים אלו יכבו את הנורה ואת ההתרגשות הפורצת אבל בנות...אנחנו חייבות לתת צ'אנס לבחור ובעיקר לנו הנשים לנסות ולמצוא נשמה תאומה(סתם בצחוק,זה קורה רק בסרטים)ואם לא אולי נגלה איש שיח,נעים הליכות,אחד שיכבד אותך בזכות מי שאת ואחד שפשוט יאהב.


עצה לכם הגברים...כשאישה שמצאת חן בענייכם נקלעת בדרככם ,אתם לא נוטים לחשוב עם ה"כלי" שמונח על כתפיכם,אלא ב"כלי" השני שניתן לכם שהוא בתמצית.....כל עולמכם ישר אבל ממש ישר לחשוב עליה כאובייקט מיני,לדעתי משיכה פיזית בהחלט מבורכת אך תבדקו האם יש מעבר והאם הקופסא בהחלט לא ריקה,נשים אוהבות יחס,תנהג בה ברגישות בהבנה ואם היא מעניינת בהחלט הראה לה זאת,מומלץ לא להירדם כשהיא מדברת,לפרגן ולחלק מחמאות כשצריך,ואם המערכת מתקדמת לאן שהו מומלץ להשתמש בפרחים סתם כי בא לכם ולא כדי לצאת ידי חובה ,זה דבר שאותנו הנשים מקסים, ואתם הגברים פשוט לא תצליחו להבין סטייה זאת....ותאמינו לי ברגע שאישה מרוצה ואוהבת את מה שהגבר מעניק לא היא תעניק לו פי עשרה,כשאתם בתוך קשר או בתקווה לבנות אותו לכו אליו במחשבה שקשר זה ניתן לכם ברשות(האישה)ולא בזכות(הגבר)...אז תשקיעו!!!!
נסו להגיע לעמק השווה,להבין ולרגש את האישה שלכם ובאותה פעימה לשמור על גבריותכם.....ולכן הנשים ,כוחכם חזק עד אין קץ נסו
להשתמש בו לטובה ובתבונה...אלמלא הגברים, לא היינו יודעות עד כמה הוא עצום!
 

מנהלי האתר - ישראל אדנה יסמני, אדנה זואודו 


ישראלים ממוצא אתיופי| יהודי אתיופיה| ביתא ישראל| אתיופים| תרבות אתיופית| מוזיקה אתיופית| נשים אתיופיות| גברים אתיופים, היכרויות אתיופים| קומדיה אתיופית| היסטוריה אתיופית| זמרים אתיופים |